Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze i leży u podstaw każdej podejmowanej przez nas decyzji. Podczas gdy dynamiczna sytuacja związana z koronawirusem przynosi nowe i niespotykane wcześniej wyzwania, firma UL jest na to dobrze przygotowana. W zakresie podejmowanych decyzji oraz procesów reagujemy w sposób, u którego podstaw leży najlepszy interes naszych pracowników, klientów i społeczności.

Podejmując działania mające na celu zapewnienie zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pracowników, staramy się pogodzić je z potrzebami naszych klientów na całym świecie. Poprosiliśmy wielu naszych pracowników o rozpoczęcie pracy zdalnej, ograniczenie podróży i spotkań, jak również ograniczenie do minimum udziału w mniej kluczowych wydarzeniach sponsorowanych i zgromadzeniach publicznych. Jednocześnie nadal spełniamy potrzeby klientów, uruchamiając lokalne i globalne plany zachowania ciągłości biznesowej. Dzięki temu możemy realizować projekty dla klientów,w największym możliwym zakresie, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.

Wiemy, że firmy i konsumenci na całym świecie polegają na naszych produktach i usługach. Dostosowując nasze procesy zapewniamy nowe sposoby wsparcia, pozwalające nam spełniać obietnicę naszej marki.

UL dysponuje pewnymi nieodpłatnymi zasobami, które mogą pomóc naszym klientom stawić czoła wyzwaniom spowodowanym przez  koronawirusa. Zachęcamy do zapoznania się z następującymi zasobami:

W przypadku jakichkolwiek pilnych potrzeb prosimy o kontakt z lokalnym zespołem obsługi klienta lub przedstawicielem handlowym. Są oni gotowi i dobrze przygotowani do odpowiadania na przychodzące zapytania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja będzie się nadal rozwijać i będziemy nadal dostosowywać nasze procesy i wprowadzać narzędzia cyfrowe, by pracowały dla Was. Firma UL pozostaje oddana swoim pracownikom, klientom i społeczności, jednocześnie skupiając się na swojej misji, by świat stał się bezpieczniejszy.

Bądźcie bezpieczni. Bądźcie zdrowi.

Jenny Scanlon